هفت نفر منتخب اینستاگرام در سال2019

  •  هفت نفر منتخب اینستاگرام در سال2019

دوستان و همراهان   همیشگی اینستاگرافی در این مقاله سعی نداریم که موضوعاتی همانند خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام-خرید کامنت اینستاگرام-خرید پیج آماده اینستاگرام -خرید ویوسین اینستاتگرام و دیگر محصولات اینستاگرام که همگی با کاربرد آن  آشنایی کامل دارید سخنی بمیان آوریم. بلکه قصد آن داریم تا شما عزیزان را با  هفت  نفر منتخب اینستاگرام در سال 2019 آشنا سازیم . این نفرات از میان ورزشکاران - خوانندگان- هنرپیشه ها- مدلینگها و.....تئسط اینستاگرام  برگزیده شده اند که در ادامه اسامی آنان را بشرح زیر مشاهده نمایید.

1- کریستیانو رونالدو:

 کریستیانو رونالدو بازیکن محبوب و دوست داشتنی تیم یو ونتوس ایتالیا با تعداد 150 میلیون فالوور عنوان نخست  نفرات برگزیده را بدست آورد.  بد نیست که بدانید رونالدو در بین بازیکنان فوتبال که از  اینستاگرام کسب درآمد مینمایند  نیز در رده نخست جای دارد و نیمار و مسی در رده های دوم و سوم جای دارند. وی در صفحه اینستاگرام خود تصاویر زیبایی از مسابقاتش در باشگاهای مختلف- تمیرنات  و زنگی شخصی اش را برای هوادارنش بار گذاری نموده است شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس:https://www.inastagram.com/cristianoپیج اینستاگرام رو نالدو را مشاهده فرمایید.

2-سلنا گومز:

هنرمند جوانی که با وجود داشتن بیماری که تاثیراش برجسم و روح وی باقی گذاشته بود با سعی و تلاش بی مثال  توانست در مدت کوتاهی به شهرت و محبوبیت جهانی برسد.سلنا گومز با داشتن 144 میلیون فالوور بعد از رونالدو در رده دوم اینستاگرام جای گیرد. گومز در صفحه اینستاگرام خود گوشه هایی از هنر و زندگی شخصی اش را به نمایش گذاشته است. طرفداران این هنرمند میتوانند با مراجعه به آدرسhttps;www.inastagram.com/selenagomez   تصاویر مربوطه را مشاهده نمایند.

3-آریانا گرانده:

 طرفداران این خواننده هیچگاه سال 2017 را فراموش نخواهند کرد در آن سال هنگامی که گرانده در حال اجرای  کنسرتش در شهر منچستر انگلیس بود با خبر وحشتناکی که حکایت از بمب گذاری در سالن اجرا بود  مواجه گشت و مجبور به قطع کنسرتش  شد وی با 141 میلیون فالوویر نفر سوم اینستاگرام شناخته شد جهت دیدن صفحه اینستاگرام  آریانا گرانده به آدرس https://www.inastagram.com/arianagrande مراجعه کنید.

4-داوین جانسون( راک)

داوین جانسون کشتی کج کار آمریکایی یکی از جذاب ترین مردان جهان بشمار می رود که طرفدارانش به او لقب راک داده اند از طرف اینستاگرام بعنوان جذاب ترین مرد جهان   شناخته و در رده چهارم اینستاگرام قرار گرفت جانسون با داشتن 123 میلیون فالوویر یکی از زیباترین مردان دنیا بشمار می رود جهت دیدن صفحه اینستاگرام  وی با آدرس https://www.inastagram.com/therock مراجعه نمایید.

5-کیم کارداشیان:

کارداشیان مدلینگ می باشد و با داشتن 123 میلیون فالوویر  به عنوان پنجم دست  یافت . کارداشیان گوشه هایی از زندگی شخصی خود را بهمراه نمونه هایی از کارش را در صفحه اینستاگرام بنمایش گذاشته است هواداران وی میتوانند جهت دیدن صفحه اینستاگرامش به آدرسhttps://www.inastagram.com/kimkardashian مراجعه نمایند.

6-بیانسه:

 خواننده ای که در سال 2018 با انتشار خبر بارداری خود در دنیای مجازی سر و صدای فراوانی بپا کرد و تامدتها نقل محافل رسانه ها شد وی با 122 میلیون فالوویر نفر ششم اینستاگرام شناخته شد .برای دیدن پیج اینستاگرام این هنرمند به آدرسhttps://www.inastagram.com//beyonce مراجعه نمایید.

7 کایلی جنر:

 کایلی جنر مدلینگ  و اهل کشور آمریکاست وی در سال 20 19 در یک برنامه تلویزیونی بهترین اتفاق زندگیش را در سال 2018 بدنیا آوردن دخترش استوری وبستر دانست وی با 121 میلیون فالوویر نفر هفتم اینستاگرام شد جهت  دیدن صفحه شخصی کایلی جنر به آدرسhttps://www.inastagram.com/kyliegennerمراجعه فرمایید.