Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/instagra/domains/instagraphi.com/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 اعتیاد به اینستاگرام و نشانه های آن(قسمت دوم و پایانی)

اعتیاد به اینستاگرام و نشانه های آن(قسمت دوم و پایانی)


اگر از دنبال کنندگان مطالب سایت اینستاگرافی هستید به یاد دارید که در قسمت اول به اعتیاد به اینستاگرام و نشانه های آن پرداختیم و به این نکته نیز اشاره کردیم که  خریدمحصولات اینستاگرام همانند خرید فالوور اینستاگرام-خریدلایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام-خرید پیج آماده اینستاگرام-خرید ویوسین اینستاگرام  و دیگر محصولات اینستاگرام نه تنها اعتیاد آور نبوده بلکه کمک شایانی به رسید ن به اهدافتان می کندحال در قسمت دوم و پایانی سعی داریم که شما عزیزان را با راههای درمان اعتیاد به اینستاگرام آشنا سازیم پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید:

1-تا جایی که می توانید خود را از دنیای مجازی دور سازید.سعی کنید که تلفن همراهتان را دور از دسترس خود قرار دهید واوقات خود را صرف امرار معاش-ورزش- رفتن به پارک- دیدن فیلم و سریال و از همه مهمتر درکنار خانواده خود سپری نمایید.

2-برای اینکه دچار استرس و اضطراب نشوید نوتیفیکیشن های اینستاگرامتان را خاموش کنید چون با این کار صفحه گوشی شما روشن نمی شود که با دیدن آن دچار استرس و اضطراب شوید.

3-بجای اینکه در دنیای مجازی با به اشتراک گذاشتن پستی به دوستان خود نشان دهید که به ظاهر زندگی شادی دارید .در دنیای واقعی با اعمال و رفتار نیک خود شادی را به زندگیتان  هدیه دهید.

4-در دنیای مجازی برخی فکر می کنند که هرچه تعداد لایک و فالوورهایشان بالاتر باشد ارزششان بیشتر است .این را بدانید که ارزش شما به تعداد لایک و فالوورتان نیست بلکه ارزش شما به نحوه برخورد شما با خانواده و سایر اعضای جامعه می باشد.

5- بجای اینکه در دنیای مجازی انتظار لایک کردن پستتان را از دیگران داشته باشید در دنیای واقعی با کارهای خوب و شایسته خود لایک واقعی را از اعضای خانواده و دیگر افراد جامعه دریافت کنید.

6-به هیچ عنوان خود را با یک سلیبریتی مقایسه نکنید و کار های او را تقلید ننماییدچه بسا کار های شما به مراتب بهتر از آن سلیبریتی باشد. پس سعی کنید که خودتان باشید و برای خودتان زندگی کنید.

 امیدواریم که از خواندن این مطلب نهایت استفاده را برده باشید منتظر مطالب بعدی سایت اینستاگرافی باشید. با تشکر%