اعتیاد به اینستاگرام و نشانه های آن (قسمت اول)

  • اعتیاد به اینستاگرام و نشانه های آن (قسمت اول)

 بسیاری از کاربران اینستاگرا م اکثر اوقات خود را صرف استفاده از اینستاگرام می نمایند وابستگی این افراد به حدیست که اگر ساعات اندکی از این شبکه عظیم اجتماعی بدور باشند از نظر روحی و روانی بهم می ریزند و به نوعی دیگر می توان گفت که به اینستاگرام اعتیاد پیدا کرده اند. درست است که شما با استفاده از اینستاگرام و جمع آوری و یا خرید محصولاتی همانند خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام-خرید کامنت اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام می توانید به توسعه کسب و کارتان کمک شایانی نمایید اما این را بدانید همانطور که استفاده درست و بجا می تواند به نفع شما باشد استفاده نادرست و نابجا از آن برای شما می تواند عوارض جبران ناپذیری ازنظر روحی و روانی در پی داشته باشد. حال این سوال پیش می آید که چگونه می توان فهمید که به اینستاگرام اعتیاد پیدا کرده ایم و اصولا چه نشا نه هایی دارد؟

نشانه های اعتیاد به اینستاگرام از نظر سایت اینستاگرافی با تحقیقاتی که در این زمینه بعمل آورده بشرح زیر می با شد:

1-معمولا هر شخص بهنگام بیدار شدن از خواب در موقع صبح ابتدا بعد نرمش و خوردن صبحانه به سراغ کارهای روزمره خود می رود  اما افرادی که به اینستاگرام اعتیاد دارند صبحها  قبل از اینکه دست و صورتشان را بشویند مستقیم به سراغ گوشی خود رفته و شروع به چک کردن پیج اینستاگرام خود می نمایند این افراد شبها تا دیر وقت  دست از سر پیجشان برنمی دارند و اگر برای لحظه ای بخوابند بلا فاصله  به چک کردن پیجشان ادامه می دهند.

2-اگر یکی از اعضای  خانواده یا یکی از دوستانشان  عکسی از او را به اشتراک  بگذارند و لی آن را بخوبی ادیت نکرده باشد بشدت عصبانی و ناراحت می شوندجالب است بدانید که خودشان آپ های مختلفی برای عکسی که می خواهند  در آینده به اشتراک بگذارند از هم اکنون در نظر می گیرند>

3-بدون گوشی نمی توانند زندگی کنند و در هرجا که شما فکرش را بکنید گوشی را همراهشان می برندو اگر یک لحظه اینترنت آنها قطع گردد زمین و زمان را از شدت نا راحتی بهم می ریزند.

4-علاقه خاصی به هشتگ گذاری دارند و در این کار کاملا  حرفه ای عمل می کنند.

5-با اکانت اصلی خود شروع به ساختن اکانت فیک می نمایند و پست اکانت اصلی خود را با این اکانتها لایک می زنند. و نیز بهنگام اشتراک گذاری عکسی از خودشان برای دیدن تعداد لایکهای خود دچار بیقراری  و اضطراب می شوند.

6- همیشه و در همه جا اقدام به گرفتن عکس و فیلم می نمایند و اگر موردی را از دست بدهند تا مدتها  حسرت از دست دادن آن را می خورند.

حال اگر شما هم فکر می کنید این نشانه ها را دارید پس قطعا بدانید  که به اینستاگرام اعتیاد پیدا کرده اید. حال اگر بدنبال راهی برای درمان این بیماری دارید قسمت دوم و پاینی این مطلب را  در مطالب بعدی سایت اینستا گرافی مطالعه فرمایید%