انواع لایک و ویژگیهای آن در اینستاگرافی

  • انواع لایک و ویژگیهای آن در اینستاگرافی

 سایت اینستاگرافی بامدیریت آقای رضا فتح الهی که در زمینه فروش فالووراینستاگرام - فروش لایک اینستاگرام - فروش پیج آماده- فروش ویو سین اینستاگرام - فروش کامنت اینستاگرام - فروش ممبرتلگرام و.....فعالیت دارد و به تنها سایت مشتری مدار بامحصولات اورجینال در بین سایتهای ایرانی معروفیت دارد  جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان در زمینه خرید فالوور خرید لایک- خرید کامنت- خرید ممبر تلگرام- خرید پیج آماده- خرید ویوسین و....قصد دارد شما را با انواع لایک و ویژگیهای آن آشنا سازد.

 بطور کلی فروش لایک در سایت اینستاگرافی به دو صورت انجام می گیرد1- فروش لایک اورجینال ایرانی.2- فروش لایک اورجینال خارجی

لایک اورجینال ایرانی: توسط کاربران ایرانی و بنا به نوع پست شما انجام می پذیرد شما اگر به فکر کسب و کار تازهای می باشید کافیست یک عکس یا یک ویدیو از محصول خود تهیه نمایید و آدرس آن را برای ما  به همراه تعداد لایک درخواستیتان ارسال کنید و آنی  آنها را تحویل بگیرید و یا اگر می خواهید  در بین کار بران ایرانی و یا دوستانتان معروف و مشهور شوید آدرس عکس یا ویدیو یتان را برای ما بفرستید.

لایک اورجینال خارجی : این نوع لایک به دو دسته تقسیم می شود. لایک اورجینال خارجی و لایک اورجینال کشور های زیر نظر اینستاگرام. وجه اشتراک این دو دسته دیده شدن پست مورد نظر شما توسط افراد خارجی می باشد که این امر باعث بهتر دیده شدن پست شما در اکسپلویر می باشد خرید این لایک برای افراد بیزینس من بسیار مفید  می باشد و نیز اگر کسی دنبال نشان تایید اینستاگرام یا همان تیک آبی می باشد بهترین پیشنهاد تیم اینستا گرافی برای این افراد ضمن خرید فالووراینستاگرام -خرید کامنت اینستاگرام - خرید پیج آماده- خرید ممبر تلگرام- خریدویوسین  اینستاگرام و...خرید این نوع لایک میباشد.