ایا خرید محصولات اینستاگرام باعث درامدزایی میشود؟

  • ایا خرید محصولات اینستاگرام باعث درامدزایی میشود؟
 از زمانی که وبلاگ ها در میان مردم به شهرت رسیدند، بازاریابی و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار (influencer marketing) رواج یافت. INSTAGRAM این هیولا در حال حاضر در زمینه تبلیغات در محیط مجازی چه در زمینه کیف و کفش باشند یا تناسب اندام؛ چه موضوع کارشان گشت و گذار باشد یا تجارت الکترونیک و… اینستاگرام برگ برنده بیشتر برنده بوده است. حال سوال اینجاست که شما چگونه می توانید افراد تاثیرگذار اینستاگرام، که آنها را اینستاگرامر می نامند، پیدا کنید؟
سوال مهم تر این است که وقتی آنها را پیدا کردید، چطور می خواهید از آنها بخواهید که برایتان تبلیغات کنند؟ بیشتر شرکت ها و برندها این کار را به آژانس های تبلیغاتی ای واگذار می کنند که دپارتمان مخصوصی برای کار با اینستاگرامرها دارند. با این حال، اگر شما می خواهید خودتان این کار را انجام دهید، در زیر چهار سوال و نکته برای کار با این افراد را در اختیارتان قرار می دهیم.

1:انها را در KIK یا TELEGRAM پیدا کنید:
Kik اپلیکیشنی است که به شما اجازه می دهد به راحتی پیام هایتان را بدون داشتن شماره تلفن یا ای میل طرف مقابل به او برسانید. این راهکار در تلگرام نیز عرضه شده است و می توان با داشتن ID فرد او را در این برنامه پیدا و با او صحبت کرد. اگر می خواهید با اینستاگرامرها در ارتباط باشید، باید یکی از این دو روش را انتخاب کنید.
2:شما تصمیم گیرنده هستید که چه مدت تبلیغتان نمایش داشته باشد:
برخلاف پست های ارسالی در وبلاگ ها و وب سایت ها که به مدت طولانی یا برای همیشه در آنجا قرار می گیرند، اینستاگرامرها قوانین خاص تری برای تبلیغات در پیج شان دارند و به شما خواهند گفت که برای مدت معینی پست تبلیغاتی شما را در پیج نگه خواهندداشت. تعرفه تبلیغاتی نیز به میزان زمان درخواستی شما بستگی خواهدداشت. به هر حال شما باید بدانید که تبلیغات تان چند ساعت روی پیج قرار خواهد گرفت.

از اینستاگرامر مورد نظر درخواست کنید که تبلیغات تان را در ساعت مخصوصی روی پیج قرار دهد که معمولا افراد بیشتری آن را ببینند (به عنوان مثلا ساعات کاری یا نیمه های شب زمان مناسبی برای ارسال تبلیغات نیست.
3:ایا اینستاگرامرها لینک سایت مارا در بیو قرار میدهند؟
ینستاگرام به شما اجازه نمی دهد که در زیرنویس عکس هایتان از لینک استفاده کنید. تنها لینکی که می توانید در این رسانه اجتماعی استفاده کنید، در محدوده بیوگرافی پروفایل اینستاگرام قرار دارد. برخی از اینستاگرامرها با قرار دادن آگهی تان در پیج شان به طور رایگان لینک سات یا وبلاگ شما را نیز در بیو قرار می دهند اما برخی دیگر هزینه اضافی برای این کار دریافت می کنند. به هر حال اگر خواستید این کار را انجام دهید، مطمئن شوید که در زیرنویس تصویر تبلیغاتی تان این موضوع ذکر شود تا کاربران به راحتی بتوانند وارد سایت شما شوند.

4:حتما تخفیف بگیرید:
قبل از استارت بیزینس حتما تخفیف بگیرید چون اینستاگرمرها در هفته های خاصی تخفیف میدهند