اینستاگرام در این روزها مشغول چه عملیاتی میباشد؟

  • اینستاگرام در این روزها  مشغول چه عملیاتی میباشد؟

تقریبا چند روزی هست که اینستاگرام و تیم محترمش قاط زده و کسب و کار یک سری از افرادی که در زمینه خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام خرید ویو سین اینستاگرام خرید کامنت اینستاگرام و ... را بهم ریختهو

مثلا طرف 1000 عدد فالوور ایرانی نیاز داره و میره تو سایت همین دوستان میبینه که زده تحویل انی پس از پرداخت بعد طرف مبلغ و واریز میکنه و بر خلاف سایت INSTAGRAPHI که نماد ادرس شرکت تلفن همراه ادمین سایت تلفن ثابت شرکت داره میره تو افق محو میشه و تنها دسترسی خریدار یک ادرس تلگرام از پشتیبان هست که هفته ای یه بار اگه فیلترشکنش کار کنه یه سر و گوشی اب میده.

اما بریم سر اصل مطلب:

INSTAGRAM

تیم برنامه نویس اینستاگرام با عوض شدن مدیریت در اماده باش کامل میباشد و قصد حذف هر گونه فروش فالوور اینستاگرام فروش لایک اینستاگرام فروش ویو سین اینستاگرام فروش کامنت اینستاگرام و ... را دارد چون با عملیات حذف گزینه ی لایک در اینستاگرام یک انقلاب در این محیط منتظر کاربران میباشد.

چرا که هیچ کاربری قادر به دیدن تعداد لایک پست مربوطه نمیباشد و فقط با کیفیت پست شماست که مشخص میشود چقدر محبوب هستید البته یک نکته بسیار مهم وجود دارد و ان رویت تعداد لایک های خورده شده برای صاحب پست میباشد.