تفاوت فالوور فیک و اورجینال چیست

  • تفاوت فالوور فیک و اورجینال چیست

همانطور که می دانید تمامی سایتهایی که در ایران اقدام به فروش محصولات اینستاگرام  از قبیل فروش فالووراینستاگرام -فروش لایکاینستاگرام - فروش کامنت اینستاگرام - فروش ممبر تلگرام- فروش پیج آماده اینستاگرام - فروش ویوسین  اینستاگرام و....مینمایند در جدول فروش فالوور.فالوورهای خود را به دو دسته فالوور فیک و فالوور اورجینال تقسیم می کنند .

سایت INSTAGRAPHI.COM که همواره پشتیبان مشتری بوده وهست ضمن آگاه  نمودن شما مشتری گرامی از خصوصیات این فالوورها قصد دارد  مثل همیشه در کمال صداقت به شما بگوید در قبال خرید از ما از چه نوع امتیازاتی بهره مند می گردید.

1- FOLLOWER ORIGINAL: این نوع فالوور همانطور که از نامش پیداست بایستی کاملا واقعی  و بدون هیچگونه ریزشی باشد و به دو دسته تقسیم می شودفالوور اورجینال ایرانی و فالوور اورجینال خارجی:

فالوور اورجینال ایرانی:  

فالوور اورجینال ایرانی باید توسط کار بران ایرانی فالو شده باشد . این نوع فالوور برخلاف نامش  که میبایست بدون ریزش باشد حدود 30% ریزش دارد و زمان تحویل آن هم حداکثر48 ساعت به طول می انجامد متاسفانه برخی از سایتهای سود جو این نوع فالوور را بدون ریزش وتحویل آنی  جهت منافع خودشان به کاربران  اینستاگرام معرفی می کنند  که اگر شما خصوصیات فالوور اورجینال ایرانی را با دقت مطالعه کرده باشید در می یابید که ادعا این سایتها یک دروغ محض می باشد.

سایت اینستاگرافی که تجربه چندین سال فروش محصولات اینستاگرام را از قبیل فروش فالوور اینستاگرام - فروش لایک اینستاگرام - فروش کامنت اینستاگرام - فروش پیج آماده اینستاگرام - فروش ممبر تلگرام- فروش ویو سین  اینستاگرام وچند محصول دیگر را در کار نامه خود تحت عنوانهای رین فالوز و ارا فالو دارد با افتخار اعلام می دارد که ریزش 30 درصدی را به زیر 10 درصد کاهش داده و علاوه بر آن ضمن بهره مندی از لایک هدیه شما میتوانید از بن تخفیف و شرکت در قرعه کشی  هفتگی 10000 فالوور اورجینال نیز بهره مند  شوید.

فالوور اورجینال خارجی:

فالوور اورجینال خارجی بایستی توسط کار بران  واقعی خارجی فالو شده  باشندو نیز بدون ریزش باشند که متاسفانه برخی از سایتها با عناوین و اسامی عجیب  و غریب مثلkur657یاggggh2و امثال اینها این نوع فالوور را بجای فالوور اورجینال خارجی به کاربران اینستا گرام معرفی  میکنند این نوع فالوور ها که کاملا غیر واقعی  میباشند بعد از چند روز شروع به ریزش فاحشی میکنندتیم اینستاگرافی این نوع فالوور را بصورت کاملا واقعی و100% تضمینی  و با امتیازاتی  که در قسمت فالوور اورجینال ایرانی شرح داده شد در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

 و در پایان فالوور فیک:

فالوور فیک همانطور که از نامش پیداست غیر واقعی و دارای ریزش می باشد و تقریبا به درد هیچ کاری نمی خورد و با افتخار اعلام می داریم که این نوع فالوور جایی در بین محصولات  سایت اینستاگرافی ندارد.