حداکثر زمان تحویل محصولات اینستاگرام از اینستاگرافی چقدر است؟

  • حداکثر زمان تحویل محصولات اینستاگرام از اینستاگرافی چقدر است؟

اکثر عزیزانی که از سایت اینستاگرافی اقدام به خرید محصولات اینستاگرام مانندخرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام -خرید کامنت اینستاگرام-خرید ویوسین اینستاگرام-خرید پیج آماده اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام می نمایند .بدون در نظر گرفتن مدت زمان تحویل محصول مورد نظرشان  با برقراری تماس با این سایت خواستار تحویل آنی  آن می باشند.این عزیزان باید توجه داشته باشند که:

اولا :تمامی محصولات اینستاگرافی کاملا و 100% واقعی بوده و توسط سرورهای خارج از کشور تهیه  می گردد.

ثانیا:سایتهایی که در پیج خود زمان تحویل محصول را آنی اعلام می کنند دارای ربات هستند و باید دانست که محصولات  ساخته شده توسط  ربات غیر واقعی و فیک می باشندو بعد از گذشت24ساعت علاوه براینکه شروع به ریزش می کنند باعث می شود محصولات دیگرتان که قبلا خریداری کرده اید نیز شروع به ریزش کند.و این  جای بسی تاسف برای برخی از سایتهای سودجو و کلاهبردار و مایه افتخار اینستاگرافی  است  که فاقد ربات  و  فاقد هر گونه محصولات غیر واقعی و فیک می باشد.

ثالثا:با توجه به تجربه 5ساله این سایت در زمینه فروش محصولات اینستاگرام مانند فروش فالوور اینستاگرام- فروش لایک اینستاگرام- فروش کامنت اینستاگرام- فروش پیج آماده اینستاگرام -فروش ویو سین اینستاگرام و فروش سایر محصولات واقعی اینستاگرام.طبیعی است که تعداد مشتریان اینستاگرافی زیاد باشد .لذا به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان . بنا به دستور مدیریت سایت اینستاگرافی.آقای رضا فتح الهی . حداکثر زمان تحویل محصول به مشتری 8 ساعت مقرر گردیده. علیهذا چنانچه تحویل محصول خریداری شده شما  توسط اینستاگرافی به بیش از 8 ساعت بطول انجامید که احتمال آن 0% می باشد . می توانید با شماره ثابت شرکت و یا شماره همراه مدیریت سایت تماس حاصل فرمایید.

 سایت اینستاگرافی پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما عزیزان و همراهان همیشگی کمال تشکر و قدر دانی را می نماید%