حذف اکانت کاربران متخلف از اینستاگرام

  • حذف اکانت کاربران متخلف از اینستاگرام

باز هم خبری جدید و البته جنجالی از اینستاگرام برای مشتریان عزیز و بی شمار اینستاگرافی که سالهاست با خیالی راحت و آسوده  از این سایت اقدام به خرید محصولات 100% واقعی اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام می نمایند.

برابر  بررسیهای دقیق  و موشکافانه تیم مجرب ا ینستاگرافی از منابع موثق.اینستاگرام در جدیدترین اقدامات خود قصد حذف اکانت کاربران متخلف را دارد .این قانون که از روز گذشته اجرایی گردیده شامل آن دسته از کار برانی می باشد که در گذشته اقدام به بارگذاری برخی از  ویدیو ها .عکسها و استوری هایی  که دارای تصاویر مستهجن و برهنه ونیز صحبتهای توهین آمیز در اینستاگرام کرده بودندو چون به اشتراک گذاری موارد فوق خلاف قوانین اینستاگرام بود اقدام به حذف آنها می کرد.

روز گذشته اینستاگرام  هشداری در قالب پیامی به این مفهوم که اگر محتوای شما برخلاف قوانین ما باشد اکانت شما حذف می گرددبه همراه تاریخچه فیلم و عکسهای حذف شده هر کاربر را برای او ارسال کرد. این پیام به کاربران متخلف این هشدار را می دهد که در صورت تکرار این موارد پیج آنها برای همیشه از طرف اینستاگرام مسدود خواهد شد. البته کاربران معترض به این اقدام اینستاگرام می توانند بدون کمک گرفتن ازhelp اینستاگرام مراتب اعتراض خود را مستقیما به اینستاگرام ارسال نمایند.

اجرای این قانون  برای کاربران متخلفی که بیم از یکباره مسدود شدن پیجشان توسط اینستاگرام را دارند را بکلی برطرف میکند  البته بدین شرط که موارد ذکر شده را کاملا رعایت نمایند. 

اما نکته مهم و پایانی این قانون حذف لایک از اکانتهای کاربران متخلف می باشد. با توجه به اجرایی شدن این قانون. اینستاگرام آزادی عمل بیشتری به کار شناسان خود برای مسدود نمودن اکانت متخلفین داده  است بدین صورت که کارشناسان اینستاگرام در صورت بروز تخلف یکی از کاربران ابتدا لایکهای او را حذف و در صورت ادامه دادن کار بر متخلف و تخدی از این قانون اکانت او را برای همیشه مسدود می کنند.