Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/instagra/domains/instagraphi.com/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 خرید فالوور واقعی ایرانی

خرید فالوور واقعی ایرانی


از انجایی که اینستاگرام فضای مناسبی برای کسب و کار شده و اینستاگرامرهایی هم هستند که کار از کسب و کار گذشته و تبدیل به یک غول بی شاخ و دم به نام بیزینس من شده اند.

البته تیم INSTAGRAPHI اصلا قصد جسارت یا توهین را ندارد چرا که خود ما نیز از همین راه تجارت میکنیم و امروز میخواهم روش تجارت را با فالوور واقعی ایرانی توضیح بدهم.

متاسفانه بسیاری از سایت هایی که مشغول فروش فالوور اینستاگرام فروش لایک اینستاگرام فروش ویوسین اینستاگرام فروش بازدید استوری و ... میکنند با سینه ی ستبر اعلام میکنند فالوور ما واقعی ایرانی است و با ارزان ترین قیمت دراختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید با امار بالای فالوور بستری مناسب برای کسب و کار از طریق همین اپشن برای خود راه اندازی کنید.

ببینید من با قسمت اول جمله کاری فعلا ندارم اما این که با خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام خرید لایک واقعی ایرانی اینستاگرام خرید کامنت واقعی ایرانی اینستاگرام و ...موافقم.

چون بارها به چندین کاربر که از من سوال کرده اند چطور میشود در اینستاگرام کسب درامد کرد گفته ام:

1:در چه زمینه ای میخواهید بیزینس کنید؟

2:ساکن کدام کشور و شهر و محله میباشید؟

3:به چه میزان برای شروع یک بیزینس قدرتمند بودجه دارید؟

4:توانایی هایتان چیست؟

5:تیم چند نفره هستید یا به تنهایی میخواهید بیزینس کنید؟

6:چقدر در رابطه با INSTAGRAM و قابلیت هایش اشنا هستید؟

7:نوع جنسیت؟

تیم INSTAGRAPHI با همین 7 سوال شما را در مسیر کسب درامد با بهترین مشاورها در زمینه تجارت راهنمایی میکند و فقط یک تماس کافیست تا اعتماد به نفس از دست رفته شما که مدام با خود میگویید:من نمیتوانم یا انها قدیمی هستند و کار بلد و ...

اولین مرحله برای یک بیزینس سالم مقدار فالوور شماست؟

هر چقدر تعداد فالوور های شما بیشتر باشد اعتبار شما بیشتر میشود.

پس از اولین مرحله در این مقاله شروع به امزش راه اندازی کسب و کار در محیط مجازی را شروع میکنیم.

فرض میکنیم شما یک خانم اهل تهران در زمینه ارایشگری فعالیت میکنید و اماده هستید تا کسب و کارتان را در INSTAGRAM رونق دهید.

1:خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام خرید لایک واقعی ایرانی اینستاگرام خرید کامنت واقعی ایرانی اینستاگرام و ... را در اغاز از یک شرکت معتبر باید اعمال کنید.

این اولین مرحله ویژگیهای خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام در بهبود و ارتقا کسب و کار شماست.