خطوط قرمز اینستاگرام را بشناسید

در دنیای واقعی تمامی  ارگانها-نهادها- ادارات و سازمانها دارای قوانین خاص خودشان می باشند و یا به تعبیری دیگر می توان گفت که دارای خطوط قرمزی می باشند که پا گذاشتن در این خطوط قرمز تخلف محسوب می شود. با پیدایش شبکه های مجازی  خصوصا اینستاگرام این خطوط قرمز  به آنها نیز راه پیداکرد. در این مطلب  سعی بر آن داریم که شما عزیزان را با این خطوط قرمز در اینستاگرام  آشنا سازیم:

1- فالو کردن: همانطور که می دانید فالو کردن به معنای دنبال کردن می باشد و هر کاربر در هر ساعت مجاز به فالو کردن60نفر می باشد و بالاتر از این رقم جزء خطوط قرمز اینستاگرام محسوب می شود.

2-آنفالو: اگر دوست ندارید تعدادی از کاربرانی که شما را فالو کرده اند  جزء فالویینگ های شما باشند.شما می توانید آنها را آنفالو نمایید البته یادتان باشد که تعداد آنفالوهای شما در هر ساعت نباید بیشتر از 180نفر باشد.

3-فالویینگ: تعداد مجاز فالویینگهای کاربران اینستاگرام 7500 نفر می باشد.

4- لایک: در هر ساعت شما در اینستاگرام شاهد هزاران پست زیبا می باشید و شاید دوست داشته باشید همه آنها را لایک بزنید اما اینستاگرام به شما فقط اجازه لایک کردن 300 پست  در هر ساعت را می دهد و فراتر از آن تخلف محسوب می شود.

5- هشتگ گذاری: می دانید که هشتگ  نقش بسزایی در پستهای شما دارد و هرچه تعداد هشتگهای پست شما بیشتر باشد اهمیت آن پست بالاتر می رود اما این را بدانید که طبق قوانین اینستاگرام شما می توانید حداکثر 30 هشتگ در هر پست  بگذارید نه بیشتر.

6-کپشن و بیو : برای هر پست حداکثر کپشن2200 کاراکتر و نیز اطلاعات بیو150 کاراکتر می باشد.

توجه: نکته مهم و اساسی این است که جریمه کاربران متخلفی که موارد فوق را رعایت ننمایند برای مرتبه اول 3 روز  منع  فعالیت در مورد تخلف  بوجود آمده می باشد و هر گاه کار بر بخواهد زودتر از این 3 روز آن فعالیت را انجام دهد اینستاگرام برای مرتبه دوم به دو هفته و در صورت تکرار به ماهها منع فعالیت و در مر تبه آخر پیج آن کاربر را مسدود می نماید.

 در پایان شما عزیزان می توانید هر گونه سوالی در مورد این مطلب داشتید با سایت اینستاگرافی در میان بگذارید. منتظر مطالب بعدی ما باشید%