ده نفر برتر فوتبال از نظر اینستاگرام

  • ده نفر برتر فوتبال از نظر اینستاگرام

اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی به یکی از مهم ترین و پرکاربدترین این شبکه ها تبدیل  گردیده است بطوریکه ماهیانه بیش از 400میلیون نفر جذب این شبکه عظیم اجتماعی می گردند. این کاربران جهت رسیدن به اهدافی که در پیش رو دارند روزانه از جمع آوری یا خرید محصولات اینستاگرام مانندخرید فالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام-خرید کامنت اینستاگرام-خرید ویوسین اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام و سایر محصولات اینستاگرام لحظه ای غافل نمی مانند.اکثر قریب به اتفاق  کاربران اینستاگرام را هنرمندان- بازیگران-مدلینگها-سلیبریتیها- ورزشکاران و ..... تشکیل می دهنددر بین ورزشکاران بازیکنان فوتبال خصوصا بازیکنان مطرح جهان بیشتر زیر ذره بین اینستاگرام می باشند. برابر آماری که اخیرا از طرف اینستاگرام منتشر گردیده بازیکنان ذیل بعنوان ده نفر برتر اینستاگرام در رشته فوتبال شناخته شدند.

1- کریستیانو رونالدو:  بدون شک در بین ساکنان این جهان خاکی کمتر کسی پیدا می شود که نام این فوق ستاره تیم ملی پرتقال و عضو باشگاه یوونتوس ایتالیا را نشنیده باشد. این بازیکن  محبوب و دوست داشتنی  کلیکسیونی از افتخارات ورزشی  اعم از توپ طلا- کفش طلا و جام های معتبر را در کارنامه خود دارد.رو نالدو با داشتن 185 میلیون فالوور و 2656 پست بعنوان نفر اول و نیز پردر آمدترین فرد اینستاگرام شناخته شده است.

2- نیونل مسی :فوق ستاره آرژانتینی و عضو باشگاه بارسلونای اسپانیا که همیشه بعنوان رقیب سرسخت کریستیانو رونالدو بوده است. این بازیکن با تیم فوتبال بارسلونا عناوین زیادی کسب کرده است. مسی با دارا بودن132میلیون فالوور و 510 پست از طرف اینستاگرام بعنوان نفر دوم شناخته شده است.

3- نیمار:  ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه که در سال 2018 بعنوان گرانترین بازیکن فوتبال با جدایی اش از باشگاه بارسلونا اسپانیا و پیوستنش به باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه شناخته شد.وی با داشتن 126میلیون فالوور و4540 پست نفر سوم اینستاگرام شد.

4- دیوید بکهام :ستاره سابق تیم ملی انگلیس و اسطوره باشگاه منچستر یونایتدانگلستان که در باشگاه لس آنجلس گالکسی آمریکا با دنیای فوتبال خداحافظی کرد.بکهام با داشتن 41/8میلیون فالوور1051 پست نفر چهارم اینستاگرام شناخته شد.

5-رونالدینیو: بازیکن سابق تیم ملی برزیل که میتوان از او بعنوان اعجوبه فوتبال یاد کرد.وی در باشگاهای پاری سن ژرمن فرانسه-بارسلونای اسپانیا و آس میلان ایتالیا توپ زد و هم اکنون سفیر باشگاه بارسلونا می باشد. رونالدینیو با48/7 میلیون فالوور و 243 پست پنجمین نفر اینستاگرام شد.

6-خامس رودریگز: بازیکن کامرونی و عضو باشگاه ریال مادرید اسپانیاکه با43/5 میلیون فالوورو 870 پست بعنوان نفر ششم اینستاگرام شناخته شده است.

7-گرت بیل: بازیکن ولزی ریال مادرید اسپانیا که با41/7 میلیون فالوور و 854 پست هفتمین نفر اینستاگرام شناخته شد.

6- مارسلو : یکی از بهترین هافبک های حال حاضر دنیا و عضو باشگاه ریال مادرید اسپانیا که بازی وی همگان را به یاد روبرتو کارلوس هم وطن برزیلی اش می اندازد. مارسلو با داشتن41/6 میلیون فالوور و 2135 پست بعنوان نفر هشتم اینستاگرام شناخته شد.

9- زالاتان ابراهیموویچ این بازیکن سویدی تیم لس آنجلس گلکسی آمریکا با داشتن38/4میلیون فالوور و 600 پست اینستاگرامی به عنوان نفر نهم شناخته شد.

10- لویس سوارز: بازیکنی که بیش از 400 گل برای تیم ملی اروگویه و باشگاه بارسلونا و سایر باشگاهایی که در آنها توپ می زده از زمان آغاز فوتبالش تاکنون بثمر رسانده است. وی با 35/4 میلیون فالوور و 615 پست بعنوان دهمین نفر اینستاگرام شناخته شده است.

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت کافی را برده باشید.منتظر سایر مطالب سایت اینستاگرافی در روزهای آینده باشید%