روشهای جلوگیری از هک شدن صفحه اینستاگرام

  • روشهای جلوگیری از هک شدن صفحه اینستاگرام

بدون شک امروزه در دنیای مجازی. اینستاگرام به یکی از مهمترین و محبوبیت ترین شبکه در بین شبکه های مجازی تبدیل گردیده که برابر تحقیقات  بعمل آمده توسط تیم اینستاگرافی .این ابر قدرت دنیای مجازی  ماهیانه بیش از 300 میلیون کاربر  دارد  که جمعا حدود 40 بیلیون عکس و ویدیو از خود به اشتراک می گذارند.

 در این میان افراد فرصت طلب و سودجو با توجه به آمار خیره کننده بالا بیکار ننشسته و با هک کردن پیجهای زیادی نهایت استفاده را کرده اند. در این میان کاربران بسیاری همانند مشتریان عزیز و بی شمار اینستاگرافی که سالهاست اقدام به خرید محصولات اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام کرده اندنگران هک شدن صفحه اینستاگرام توسط افراد سودجو هستند.

اما ما به شما می گوییم که اصلا و ابدا در این مورد نگران نباشید چون تیم منسجم اینستاگرافی با تجربه  پنج ساله خود روشهای زیر را که امتحان نموده و مورد قبول جمع واقع گردیده به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا با عمل کردن به آن دغدغه هک شدن پیج اینستاگرامتان را نداشته باشید:

1- ساخت ایمیل معتبر: اولین روش جلوگیری از هک شدن صفحه اینستاگرام شما  ساختن یک ایمیل معتبر که دارای رمز طولانی که شامل استفاده از اعداد و حروف بزرگ و کوچک باشد . ایمیل مورد نظر نباید تعداد کاراکترهایش کمتر از دوازده تا باشد و هرچه از اعداد و حروف پیچیده استفاده کنید و رمزتان طولانی باشد هک کردن آن برای افراد هکر سخت تر خواهد بود.

2-فعال سازی رمز ( تایید) دو مرحله ای اینستاگرام: فعالسازی این تاییدیه برای پیج  اینستاگرام شما بمانند گاو صندوق دو قفله می باشد که باز کردن آن کار هر کسی نمی باشد. شما برای فعال سازی آن باید شماره همراهتان را در اینستاگرامتان وارد کنید بعد روی سه نقطه یا چرخ دنده بزنید که گزینهtofalt0r authentication ظاهر شودآن را انتخاب کنید و بعد از آن روی گزینهReuiresecuritycode کلیک نمایید و در آخر هم گزینه Thrnon را انتخاب کنیدبعد از انجام این مرحله یک کد امنیتی از اینستاگرام برای شما جهت تایید ارسال می گردد که شما  باید این کد را وارد نمایید بعد از آن تعدادی کد  پشتیبانی  از اینستاگرام دریافت خواهید کرد که به هنگام استفاده از اینستاگرامتان بایدابتدا کد امنیتی و بعد کد پشتیبانی را وارد کنید. ضمنا برای دسترسی سریع و آسان شما به این کدها می توانید از گزینهTakescleenshotاستفاده نمایید و یا آنان را در جای دیگری ذخیره کنید.

3-عدم استفاده از رمزهای مشابه: عادت اشتباهی که متاسفانه در بین بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی رواج گردیده استفاده از یک رمز عبور برای چند حساب کاربری می باشد. اگر کسی به  رمز عبور شما دست یابد سایر حسابهای شما و تمام برنامه های روی گوشی موبایلتان بخطر می افتد .پس اگر جزء این دسته از کاربران هستید همین الان نسبت به تغییر دادن تمامی حسابهای کاربریتان اقدام نمایید.

4-تفاوت داشتن شماره ایمیل اینستاگرام با شماره ایمیل: شما بایستی سعی کنید که شماره ایمیل در صفحه پروفایل اینستاگرامتان  با شماره اییمل خودتان یکی نباشد. اکثر هکرها با استفاده از این دو صفحات دیگران را هک میکنند. اما وقتی این دو ایمیل با هم مطابقت نداشته باتشند کار را برای آنان بشدت سخت و دشوار می سازد. البته هر 4روز  یک پیام از اینستاگرام به شما ارسال میشود  که به معنای  اینکه این ایمیل با شماره شما مطابقت ندارد .اما شما اصلا نگران نباشید چون هیچ اتفاقی برای پیج شما نمی افتد .شما بعد از دریافت این پیام روی گزینهConfirn کلیک نمایید .

5- کلیک کردن آدرس فیس بوک وتلگرام  در اینستاگرام: حتما آدرس فیس بوک و آدرس تلگرامتان را در اینستاگرام کلیک کنید تا اگر پیج شما هک شد بتوانیید سریعا از طریق فیس بوک یا تلگرام نسبت به برگشت آن اقدام کنید.

 در پایان اگر با رعایت این مطالب باز پیج شما توسط افراد هکر هک گردید که احتمال آن صفر در صد می باشد باز هم نگران نباشید چون ما پیج هک شده شما را براحتی برمی گردانیم.