روشهای رفع باز نشدن دایرکت اینستاگرام

  • روشهای رفع باز نشدن دایرکت اینستاگرام

اگر شما قصد به اشتراک گذاری عکسهایتان را در فضای مجازی داشته باشید بدون شک در بین شبکه های اجتماعی اینستاگرام را برای این منظور انتخاب خواهید کرد.چرا که اینستاگرام بخاطر دارا بودن کاربران فراوان و نیز برنامه های متنوع به یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی تبدیل گردیده و همین امر باعث گردیده که عدهکثیری از کاربرانش با خرید محصولاتی همچون خریدفالوور اینستاگرام-خریدلایک اینستاگرام-خرید ویوسین اینستاگرام-خریدپیج آماده اینستاگرام-خرید کامنت اینستاگرام و سایر محصولاتش به کسب و کار خود رونق تازه ای ببخشایند. این موارد باعث آن می شود که شما و  سایرین نه تنها اقدام به اشتراک گذاری تصاویر مد نظرتان نمایید بلکه جهت برقراری تماس و نیز ارسال پیام با کاربران مد نظرتان .از دایرکت آن نهایت استفاده را ببرید. اما در برخی از مواقع شما با باز نشدن دایرکتان مواجه می شوید و این امر باعث  بوجود آمدن مشکلاتی برای شما می شود. واما برای رفع باز نشدن  دایرکت چه باید کرد؟

سایت اینستاگرافی با بهره گیری از تجارب چندین ساله خود در زمینه فروش محصولات واقعی اینستاگرام مانند فروش فالوور اینستاگرام-فروش لایک اینستاگرام-فروش کامنت اینستاگرام- فروش پیج آماده اینستاگرام- فروش ویو سین اینستاگرام و سایر محصولات  واقعی اینستاگرام  . روشهای زیر را به شما عزیزان پیشنهاد میکند:

1-گوشی خود را ری استارت کنید: شاید در نگاه شما این  مورد ربطی  به موضوع نداشته باشد. اما قبل از انجام موارد بعدی شما می توانید با ری استارت کردن گوشیتان  دایرکت خود را باز نمایید چونکه بسیاری از مشکلات اینستاگرام با ری استارت کردن گوشی برطرف می گردد.

2-حافظه داخلی گوشی خود را چک  نمایید: در برخی از مواقع علت باز نشدن دایرکت به کمبود فضای کافی و پر شدن حافظه برمی گردد. شما می توانید با حذف نصب برنامه هایی که از آنها استفاده نمی کنید و یا انتقال آنان به کارت SD نسبت  به رفع  باز نشدن دایرکت خود اقدام نمایید.

3-حافظه کش اینستاگرامتان را پاک کنید:امکان دارد حافظه کش اینستاگرام شما پر شده باشد که با پاک کردن حافظه کش و آزاد کردن فضا دایرکتان باز می شود برای پاک کردن حافظه کش   وارد تنظیمات گوشیتان شده و از میان برنامه ها اینستاگرام را انتخاب  نمایید بعد به قسمت مشاهده اطلاعات رفته و روی گزینه های clear cashوclar data کلیک نموده و پس از اینکه حافظه خالی شد و عدد صفر پدیدار گردید دایرکتتان را امتحان کنید.

4- اینستاگرامتان را به روز رسانی کنید: یکی از دلایل مهم باز نشدن دایرکت عدم بروز رسانی اینستاگرام می باشد. بسیاری از کابران اینستاگرام  بخاطر مشغله های شغلی  کمتر سراغ اینستاگرامشان می روند و این باعث می شود با آنکه از آخرین تاریخ بروز رسانی زمان زیادی گذشته باز اقدام  به روزرسانی اینستاگرامشان نمی کنند و این امر باعث می شود بهنگام استفاده از دایرکت با باز نشدن آن مواجه شوند. پس اگر شما هم جزء کاربران بالا هستید همین حالا نسبت به بروز رسانی اینستاگرام خود اقدام نمایید