شرایط خرید از فروشگاه

  • شرایط خرید از فروشگاه

بچه های اینستا گرافی و اپراتورها در هنگام نوشتن مقاله یا محتوا درباره خرید فالوور اینستاگرامخرید لایک اینستاگرام خرید کامنت اینستاگرام خرید ویو اینستاگرام خرید ممبر تلگرام و خرید سابسکرایب یوتیوب از اضافه نویسی و چرند گویی بیزارند.برای همین من خودم رفتم دفتر مدیریت گفتم جناب مهندس شرایط خرید از فروشگاه به نظر شما واژه ای بیخود نیست؟اونم واسه اینکه منو ضایع کنه گفت نه.در چند خط کوتاه بنویس قبل از افزایش فاوور افزایش لایک افزایش کامنت افزایش ویو و ... باید ثبت نام کنندبه نفع مشتری هست :

در صفحه نخست قسمت بالا سمت چپ گزینه ورود و ثبت نام وجود داردروی ان کلیک کرده و گزینه عضویت را انتخاب کنید.کادر های ستاره دار باید کامل نوشته شود:

1:نام 

2:نام خانوادگی:

(به صورت فارسی یا انگلیسی فرقی ندارد)

3:میل

4:شماره همراه

5:رمز عبور

6:تکرار رمز عبور

سپس به قسمت بالا خدمات اینستاگرام برای خرید فالوور خرید لایک خرید کامنت خرید ویو خرید ممبر تلگرام خرید پلن خرید پیج اماده و خرید سابسکرایب یوتویوب و نیز برای اولین بار در ایران برای گرفتن تیک اب یا نشان تایید اینستاگرام محصولاتی مانند خرید فالوور اورجینال امریکایی خرید فالوور اورجینال روسی  خرید فالوور اورجینال زن  خرید فالور اورجینال مرد اندونزی خرید فالوور اورجینال برزیل خرید فالوور اورجینال مرد برزیل خرید فالوور اورجینال زن برزیل خرید فالوور اورجینال خارجی برای تمامی سنین  ( مختص بیزینس منها)  خرید فالوور فیک برزیل بدون ریزش خرید فالوور فیک برزیل با ریزش کم خرید فالوور فیک اندونزی  خرید فالوور اورجینال هند  و خرید فالوور فیک هند به قیمت دلار روز کانادا رفته بعد با صبر و حوصله و دقت  محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صفحه بعد رفته: 1 در همان صفحه ایدی  پیج خود را وارد کنید 2  اگر محصول مورد نظرتان لایک بوده: به روش زیر مراحل را انجام دهید:

1- به صفحه شخصی خود بروید

2-صفحه را از حالت شخصی به حالت عمومی در آورید

3- در پست مورد نظر  روی نشان سه نقطه کلیک کرده و گزینه کپی لینک را انتخاب کنید 

4-به صفحه خرید باز گشته و در آنجا  در کادر آیدی ادرس را کپی نموده و محصول را خریداری نمایید

 و در آخر با کلیک بر روی گزینه با شرایط موافقم گزینه ادامه را انتخاب کرده سپس  تا یک ساعت  برای شما میلی با محتوای ثبت نام شما کامل شد می آید. و شما از این لحظه به بعد یکی از اعضای این خانواده هستیدواگر احتمالا پیام مذکور برای شما نیامد با ما تماس بگیرید چون حضور شما برای ماخیلی ارزش دارد. وحال برمی گردیم به قسمت ثبت نامو گزینه ادامه را زده سپس به صفحه بعدی رفته  واز دو گزینه میتوانید استفاده کنید1-لیست سفارشات 2-خدمات اینستاگرام. این صفحه پروفایل شخصی شماست. لطفا  رمز عبورتان را به کسی نگویید چون که کد تخفیف و شرکت در قرعه کشی هفتگی در انتظار شماست.

اما قسمت بعد

خرید ممبر تلگرام:

-حتما قبل از ثبت سفارش ای دی کانال خود را تایپ کنید

– پس از ثبت سفارش 24 ساعت زمان نیلز دارید برای کامل شدن نوع پلن

– از پذیرش کانال هایی با محتوای بد یا تناقض با رژیم جمهوری اسلامی معذوریم.– ادر صورت تمایل میتوانید سفازش خود را لغو کرده وجه مورد نظر بلافاصله عودت خواهد خورد.

– اگر ادرس اشتباه باشد مسولییت کاملا با خریدار میباشد.

– حتما تا پایان ثبت سفارش پست نگذارید.

خرید استوری:

خیلی کوتاه میگم تا خسته نشید.اگر قصد RECENT شدن در اینستاگرام را دارید یا اگر برای گرفتن نشان تایید اینستاگرام نیاز به بازدید بالا برای استوری خود دارید و یا اگر قصد تجارت یا بیزینس محصول خود در استوری برای دیده شدن را دارید,اول استوری خود را ادیت کرده,هشتگ و منشن و رنگ امیزی و تغییرات لازم را انجام دهید و سپس استوری را SHARE کرده و یوزرنیم اینستاگرام خود را به نسبت سبد خرید برای ما ارسال کنید و ادامه ی مسیر با ما,شما به کارتان برسید.