Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/instagra/domains/instagraphi.com/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 علت کاهش سرعت خرید محصولات اینستاگرام چیست؟

علت کاهش سرعت خرید محصولات اینستاگرام چیست؟


کاربرانی که اقدام به خرید محصولات اینستاگرام همانند خریدفالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام-خریدپیج آماده اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام- خریدکامنت اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام می نمایند چند روزیست که با کاهش شدید سرعت خرید این محصولات خصوصا خرید فالوور اینستاگرام از طرف سایتهای ارایه دهنده این محصولات  مواجه گردیده اند. علاوه بر آن بسیاری از سایتهای ارایه دهنده  محصولات اینستاگرام از این افت شدید سرعت بی نصیب نمانده و بخاطر عدم پاسخگویی به مشتریانشان اقدام به جمع آوری سایت خود نموده اند.حال سوال اینجاست که این کاهش سرعت خدمات رسانی این سایتها از کجا سرچشمه گرفته است؟

برابر بررسیهای بعمل آمده توسط تیم مجرب اینستاگرافی اولین علت بوجود آمدن این مشکل بخاطر تغییر و تحولات در سطح مدیریتی اینستاگرام و نیزایده های مدیریت جدید اینستاگرام در خصوص محصولات اینستاگرام و حساسیت بالای مدیریت جدید نسبت به محصولات غیر واقعی و فیک می باشدو دلیل دوم آن که از مهمترین دلایل این مشکل بشمار می رودانجام آزمایش آپدیت جدید اینستاگرام بمنظور تشخیص فالوور های فیک از فالوورهای واقعی می باشد و این مشکل ظرف روزهای آینده بر طرف می گردد. اما در این این میان برخی افراد سودجو بیکار ننشسته و با راه اندازی سایت و تبلیغاتی همچون تحویل آنی محصولات اینستاگرام آنهم با یک آدرس ایمیل و آدرس تلگرام اقدام به کلاهبرداری از خریداران این محصولات می نمایند. سایت اینستاگرافی ضمن هشدار در مورد فوق به شما خواننده عزیز و محترم پیشنهاد می دهد که جهت خرید محصولات اینستاگرام فقط و فقط از سایتهایی که علاوه بر آدرس ایمیل و تلگرام دارای نماد الکترونیک.آدرس شرکت.شماره تلفن ثابت شرکت و شماره همراه مدیریت شرکت می باشندمحصول مورد نظر خود را خریداری نمایید تا اگر مشکلی از نحوه خدمات رسانی این سایتها بوجود آمد بتوانید با مراجعه و یا برقراری تماس نسبت به رفع مشکل مورد نظرتان اقدام نمایید%