نحوه گرفتن تیک ابی اینستاگرام

  • نحوه گرفتن تیک ابی اینستاگرام

تیک ابی اینستاگرام یا همان نشان تایید بزرگترین چالش در اینستاگرام میباشد.این نشان تایید برای سلبرتیها افراد مشهور میباشد.

این نماد به عنوان رسمی و اصلی بودن حساب کاربری شما در اینستاگرام میباشد که گرفتنش برای خیلی ها تبدیل به یک رویا شده و چه کنم که روش گرفتن این نماد را اصولی بلد نیستند و در هر سایتی دو تا محتوی خوانده و ابگوشتی اقدام برای گرفتنش میکنند و این ارزو را با این روش ها به گور خواهند برد.

در این مقاله 7 روش برای گرفتن تیک ابی را اموزش میدهم:

1:فالوور های زیادی داشته باشید(من پر حرفی نمیکنم بلکه کوتاه مختصر مفید بیان میکنم پس با حواس جمع بخوانید):

نه اینکه فالوور فیک برید بخرید چون اینستاگرام در صفحه رسمی خود نوشته حتی یک فالوور فیک این شانس رو از بین میبره و شما اگر تعداد فالوور هاتون بالاست که ما رو هم دعا کنید اگر به دنبال خرید فالووراینستاگرام واقعی خرید لایک اینستاگرام خرید کامنت اینستاگرام خرید بازدید استوری اینستاگرام خرید پیج اماده اینستاگرام  خرید ویوسین اینستاگرام  و... هستید پیشنهاد میکنم به سایت INSTAGRAPHI رفته قبل از خرید مقاله ها را بخوانید و سپس با دانش کافی افزایش فالوور واقعی از سراسر دنیا را داشته باشید.

2:ساخت اکانت فیک:افراد مشهور دارای فن پیج های زیادی هستند که اینستاگرام برای مشخص کردن صفحه اصلی نشان تایید میدهد و حال اگر به فکر ساختن فن پیج هستید لطفا انجام ندهید چون INSTGRAM خیلی باهوش میباشد و بلافاصله تشخیص IP داده و صفحه اول خود شما را هم نیز بلاک میکند.

3:اتصال به فیس بوک:

شما با خرید تیک ابی برای  فیس بوک شخصیتون و اتصال ان به اکان اینستاگرامتون یک قدم نزدیک تر شوید.

4:داشتن حساب بیزینس:

حسابتان را تجاری کنید

5:داشتن بیوگرافی در ویکی پدیا:

شما باید یک بیوگرافی در دانشنامه ازاد ویکی پدیا بسازید

6:فعال باشید:

این مورد به نظرم نیازی به توضیح ندارد

7:سایتی را تبلیغ نکنید:

در قسمت بیوگرافی از به کار بردن اسامی سایت ها جدا خودداری کنید