ندانسته های اینستاگرافی

  • ندانسته های اینستاگرافی

سایت اینستاگرافی  در سال 1394 فعالیت خود رادر زمینه فروش واقعی محصولات اینستاگرام. تحت  نامهای ارا فالو و رین فالوز با مدیرت آقای رضا فتح الهی کارگردان و  بازیگر سینما و تیاتر آغاز کرد و با بهره گیری از بروزترین فنون فروش محصولات واقعی اینستاگرام در مدت کوتاهی موفق گردید  نظر بسیاری از خریداران محصولات اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام- خرید  پیج آماده اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام را متوجه خود سازد. اما  بخاطر ادامه تحصیلات مدیریت سایت آقای رضا فتح الهی در خارج از کشوراین سایت با وجود داشتن مشتریان فراوان از طرف ایشان مسدود گردیدو مجددادر اوایل سال1398 سایت مذکور  با اتمام تحصیلات مدیریت سایت تحت عنوان اینستاگرافی  مشغول انجام خدمات رسانی به خریداران محترم  محصولات واقعی اینستاگرام گردیده است.

لازم است بدانید که تمامی محصولات  ارایه شده به مشتریان 100% واقعی بوده  و توسط سرورهای خارج از کشور و به قیمت دلار روز تهیه می گردد.  محصولات غیر واقعی و فیک  جایگاهی در سبد فروش اینستاگرافی نداشته و ندارد و این باعث افتخار تیم اینستاگرافی می باشد.

 این سایت جهت جلب اعتماد خریداران محصولات اینستاگرام. برخلاف تمامی سایتهای فروش محصولات اینستاگرام که فقط به یک آدرس ایمیل یا آدرس تلگرام بسنده می کنند با قرار دادن آدرس شرکت- شماره ثابت شرکت و شماره همراه مدیریت شرکت بر روی سایت  جهت رفع  مشکلات احتمالی مشتریان خود و راهنماییهای آنان   گامی مهم و اساسی برداشته است.