همه چیز در باره آخرین وضعیت اینستاگرام

  • همه چیز در باره آخرین  وضعیت اینستاگرام

در این اوضاع  آشفته بازار اینستا گرام .کاربرانی که اقدام به خرید محصولات اینستاگرام همانند خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خریدکامنت اینستاگرام-خرید ویوسین  اینستاگرام و سایر محصولات اینستاگرام می نمایند بشدت از سایتهایی که این خدمات را ارایه میکنند گلایه مند می باشند  چرا که بهنگام خرید . این محصولات یا با تاخیر چند روزه و بیشتر به دستشان می رسد و یا کلا سایتهای مذکور از ارایه خدمات رسانی به آنها عاجز مانده اند.

و اما علت چیست؟ خبر ها حکایت از آن دارد  که با تغییرات مدیریتی در سطح اینستاگرام و با روی روی کار آمدن مدیر جدید. این شخص نسبت به فالوور های فیک  حساسیت زیادی نشان داده و از همان روز اول کاری خود  دستور به جمع آوری فالوور های فیک  را داده است . غیر از فالوور اوضاع لایک نیز  تعریف چندانی ندارد چرا که بر حسب دستور مدیریت جدید اینستاگرام برای لایک نیز محدودیتهایی از جمله عدم دسترسی کاربران به تعداد  لایکهای پست کاربر مورد علاقه آنها در آینده ای نزدیک در نظر گرفته شده واگر مدیرت جدید با همین فرمان پیش برود چه بسا تا چند وقت دیگر قادر به خرید محصولات اینستاگرام نباشیم.

حال بایستی در این اوضاع به فکر افزایش فالوور و لایکهایمان باشیم و به پیج خود اعتبار تازه ای ببخشیم و به قول معروف آینده نگری کنیم. هدف ما از درج این مطالب به هیچ عنوان تبلیغ سایتمان نبوده و یا قصد اهانت به هیچ سایتی را نداشته و نداریم چرا که مشتریان فهیم ما به خوبی  به این امر واقفند که در حال  حاضر اینستاگرافی تنها سایتی در ایران می باشد که حتی در این اوضاع نابسامان اینستاگرام از انجام خدمات رسانی به مشتریانش  عاجز نمانده و کما فی سابق محصولات واقعی اینستاگرام را در اختیار مشتریانش قرار می دهد و این مایه مبا هات ماست.