همه چیز در باره فالو و آنفالو

  • همه چیز در باره فالو و آنفالو

اگر پا به درون دنیای مجازی بگذارید  مشاهده خواهید کرد که اینستاگرام یکی از محبوبترین و پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی  است که کاربران آن به سادگی از هرآنچه که در پیرامون و اطرافشان اتفاق می افتد مطلع می گردند و دوستان جدیدی بدست می آورند.

شما میتوانید با ساختن یک حساب کاربری به همراه یک پروفایل جذاب به جمع این شبکه محبوب  و پرطرفدار بپیوندید و برجمع دوستانتان بیفزایید بدین ترتیب که بنا ب علاقه و سلیقه خود پستهای کاربران مد نظرتان را مشاهده کنید و  آنها را فالو کنید و خودتان نیز پستهای جذاب و مشتری پسند  بارگذاری نمایید تا اگر مورد پسند  آنها افتد جواب فالو شما را بدهند و فالوور شما گردند.طبیعتا هرچه پستتان زیباتر باشد فالوور بیشتری جذب می کنید. در صورتی که حساب کاربری شما خصوصی(private) باشد تنها دوستانتان قادر به دیدن پست شما خواهند بود که در صورت تمایل میتوانند بر روی پست شما لایک یا کامنت بگذارند  وسایرین برای اینکه  آنها را فالو کنید باید درخواست فالو بک بدهند تا در صورت تمایل شما به جمع فالوورهایتان اضافه شوند.اما اگر  اکانت شما در حالت عمومی(public)  باشد هر کاربر ناشناسی براحتی و بدون اجازه شما وارد پیجتان می شود و محتوای آن را مشاهده می کند.

 امروزه داشتن فالوور زیاد در بین کاربران اینستاگرام به یک میدان رقابت تبدیل شده و این مصداق ضرب المثل هر که بامش بیش برفش بیشتر می باشد . بنا براین هرکس تعداد فالوورش بیشتر است به نوعی سردمدار این میدان رقابت  می باشد و دیگران بیشتر به سراغ پیج او می روند و این کار باعث افزایش هرچه بیشتر تعداد فالوورهایش می گردد. برابر ارتباط صمیمی  که بین سایت اینستاگرافی و مشتریان بیشمارش که سالهاست  از این سایت اقدام به خرید محصولات واقعی اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام- خرید ویو سین اینستاگرام و سایر محصولات اینستاگرام  می نمایند این رقابت به وضوح قابل مشاهده بوده است.

بسیاری از کابران اینستاگرام موارد بالا را موبه مو اجرا کرده اند ولی با کاهش شدید فالوور هایشان مواجه گشته اند علت چیست؟ این موضوع به دو شکل اتفاق می افتد.اول  اینکه بسیاری از کاربران اینستاگرام  بدلیل مشغله های زیاد  مانند گذشته زیاد به پیجشان توجه نمی کنند و پستهای جدید به اشتراک نمی گذارند که این کار باعث دلسرد شدن دنبال کننده ها یا فالوورهایش می شود و این فالوورها او را آنفالو می کنند . 

دلیل دوم جمع آوری فالوورهای غیرواقعی و فیک می باشد.متاسفانه بسیاری از کاربران  به علت عدم آگاهی  از  مشخصات  فالوور واقعی اینستاگرام و توجه نمودن به تبلیغات  برخی از سایتهای سودجو که فالوور فیک را بجای فالوور واقعی اینستاگرام با قیمت بسیار پایین به مردم قالب می کنند اقدام به خرید از این نوع سایتها می کنند و چونکه فالوور فیک بعد از گذشت مدت24 ساعت شروع به ریزش می کند شاهد کاهش چشم گیر فالوورهایشان می گردند.

در پایان شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت اینستاگرافی  یا با برقراری تماس با شماره تلفن ثابت شرکت و شماره همراه مدیریت شرکت آقای رضا فتح الهی نظرات- پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید همراهی با شما باعث افتخار ماست.