پیام یکبار مصرف جدید اینستاگرام

  • پیام یکبار مصرف جدید اینستاگرام

 شما بار ها و بارها در سایتهای مختلف کلناتیهمچون خرید فالووراینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام -خریدپیج آماده اینستاگرام -خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام را دیده اید. اما تاکنون پیام یکبارمصرف را ندیده و نشنیده اید. حتما  از خودتان می پرسید که پیام یکبار مصرف چیست؟

این ویژگی منحصر به فرد جدیدا به شاخصه های اینستاگرام اضافه گردیده است. پیام یکبار مصرف همان طور که از نامش پیداست پیامیست که پس از مشاهده توسط دریافت کننده آن بصورت اتو ماتیک  از صفحه اینستاگرام وی  پاک می شود.اما طریقه ارسال آن چگونه است؟

شما می توانید پیامی در قالب عکس-ویدیو و یا متن تهیه  و آن را بدین صورت برای هرکس که دوست دارید ارسال  نمایید.  ارسال پیام یکبار مصرف تقریبا شبیه به استوری می باشد  بدین صورت که ابتدا روی + یا دوربین  گوشه چپ بالای گوشیتان کلیک نمایید سپس پیامتان را در قالب متن .ویدیو ویا عکس تهیه کنید و در آخر  بجای اضافه کردن عکس به داستانتان از yourstory کاربر مورد نظرتان را انتخاب کنید و پیام را برای او ارسال کنید وقتی که شخص مد نظر شما به قسمت پیامهای مستقیم خود برود می تواند پیام شما را ببیند و به آن پاسخ دهد.

امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید. منتظر خبرهای جدید اینستاگرام از سایت اینستاگرافی باشید%