Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/instagra/domains/instagraphi.com/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 چرا فالوور واقعی ریزش می کند؟

چرا فالوور واقعی ریزش می کند؟


در اینستاگرام هرکس به دنبال هدف خاصی می گرد . یکی به دنبال نشان تاییدیه اینستاگرام یا همان تیک آبی است و دیگری به دنبال رونق بخشی و سر و سامان دادن به کارش می باشد و ..... لذا به دنبال جمع آوری یا خریدمحصولات اینستاگرام همچون خرید فالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام-خرید کامنت اینستاگرام- خریدپیج آماده اینستاگرام-خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام می باشند.اما در میان محصولاتی که نام بردیم خرید فالوور واقعی اینستاگرام از اهمیت ویژه ای برخوردار است . بعنوان مثال کسی که به دنبال توسعه کسب و کار خویش می باشد هر چه تعداد فالوورهای واقعیش بیشتر باشد می تواند با تبلیغات درست  و بجا از محصول خود تعداد زیادی از فالوور هایش را جذب محصول خود نماید  و انها بعنوان مشتری محصولات وی را خریداری نمایند. حال این سوال پیش می آید که چرا تعدادی از فالوورهای واقعی ریزش می کند؟دلایل زیر در ریزش فالوور های واقعی شما سهیم هستند:

1-جریمه شدن از طرف اینستاگرام: هرگاه کاربری بهنگام خرید فالوور واقعی فالوور فیک را نیز خریداری نماید. اینستاگرام علاوه بر اینکه اقدام به ریزش فالوورهای غیر واقعی و فیک را می کند برای جریمه فرد خاطی شروع به ریزش مقدار قابل توجهی از فالوور های واقعی او می نماید.

2-فالو بک ندادن: تعداد زیادی از کاربرانی که شما را فالو کرده اند منتظر فالوبک شما هستند اگر شما آنها را فالو نکنید آنان شما را آنفالو نموده و از پیج شما خارج می گردند که این امر باعث ریزش فالوورهای شما می شود.

4-کاهش فعالیت: اگر شما برای رسیدن به هدفتان صرفا پیجی ساخته و با جذب تعداد زیادی فالوور آن را به حال خود رها کرده باشید و روزها-هفته ها و یا شاید ماهها به سراغ پیجتان نرفته باشید حتما تعداد زیادی از فالوورهایتان را از دست داده اید

 موارد فوق از اهم ریزش فالوور های واقعی اینستاگرام می باشد .امیدواریم از خواندن این مطلب نهایت استفاده را برده باشید. منتظر مطالب بعدی ما در سایت اینستاگرافی باشید%

3-