چرا قیمت محصولات اینستاگرام در اینستاگرافی بالاست؟

  • چرا قیمت محصولات اینستاگرام در اینستاگرافی بالاست؟

هنگامی که قصد خرید محصولات اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام-خرید پیج آماده اینستاگرام-خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام را دارید .در بین سایتهای عرضه کننده این محصولات مشاهده می کنید که اینستاگرافی این محصولات را چند درصد بیشتر  از سایر سایتهای ارایه دهنده این محصولات به مشتریانش عرضه می کند  و می خواهید قید خرید کردن از این سایت را بزنید .اما اگر صرفا به خاطر بالا بودن نرخ محصولاتش می خواهید این عمل را انجام دهید سخت در اشتباهید. ما به شما با ارایه دلایل زیر می گوییم که چرا قیمت محصولات اینستاگرافی نسبت به بقیه سایتهای  ارایه دهنده این محصولات بالاتر است؟

1- کلیه محصولات ارایه شده توسط سایت اینستاگرافی100% اورجینال بوده و توسط سرور های خارج از کشور تهیه می گردد .

2-تمامی محصولات این سایت با قیمت دلار روز تهیه می گردد و این یکی از مهمترین عوامل بالا بودن محصولات اینستاگرافی می باشد.

3-افتخار اینستاگرافی این است که بر خلاف سایتهای دیگر فاقد هر گونه ربات فالورساز.لایک ساز و.....می باشد.چونکه  محصولات این رباتها غیر واقعی و فیک می باشدو خرید این محصولات کاملا به ضرر شماست چونکه نه تنها به فالوورهایتان اضافه نمی کند بلکه بعد از گذشت24 ساعت سریعا شروع به ریزش می کنند و مقدارچشم گیری از فالوور های واقعی شما بعنوان جریمه توسط اینستاگرام کسر می گردد..

درپایان   لازم به ذکر می باشداینستاگرافی جهت جلب هر چه بیشترمشتریان بی شمار خود.آدرس شرکت.شماره تلفن ثابت شرکت.آدرس ایمیل.آدرس تلگرام و شماره همراه مدیریت خود رادر اختیار این عزیزان قرار داده تا در صورت بروز هرگونه مشکلی در نحوه خدمات رسانی بتوانند با مراجعه حضوری یا برقراری تماس نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایند%