چه شرایطی در انتظار اینستاگرام میباشد؟

  • چه شرایطی در انتظار اینستاگرام میباشد؟

اخیرا کاربرانی که اقدام به خرید محصولات اینستاگرام از جمله خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خریدکامنت اینستاگرام- خرید ممبر تلگرام اینستاگرام-خرید ویوسین اینستاگرام وسایر محصولات اینستاگرام می نمایند و نیز اکثر سایتهایی که اقدام به فروش فالوور اینستاگرام-فروش لایک اینستاگرام -فروش ممبر تلگرام -فروش پیج  آماده اینستاگرام- فروش ویوسین و مابقی محصولات اینستاگرام می نمایند  با تغییرات فاحشی از  طرف اینستاگرام  مواجه گردیده اند که به مواردی از آنها اشاره میکنیم:

1-حجم ترافیک بسیار بالا جهت خرید و فروش فالوور اینستاگرام-لایک اینستاگرام- کامنت اینستاگرام-ویوسین و......

2-تاخیر بسیار زیاد سایتهای فروش محصولات اینستاگرام ویا حتی عدم فروش از طرف اینستاگرام/

3-نارضایتی شدید مشتریان این سایتها از نحوه خدمات رسانی آنان

حال این سوال پیش می آید  که سر منشا این مشکلات از کجاست؟

سایت اینستاگرافی که در زمینه فروش محصولات اینستاگرام از جمته فروش فالوور اینستاگرام -فروش لایک اینستاگرام- فروش کامنت اینستاگرام- فروش پیج آماده اینستاگرام-فروش ویوسین اینستاگرام و سایر محصولات اینستاگرام  فعالیت می نمایند  شما عزیزان را از این امر آگاه می سازد. این مشکلات از  دو طریق برای شما بوجود آمده  است اول اینستاگرام: با تغییر و تحولاتی که اخیرا در سطح مدیریتی اینستاگرام بوجود آمده و با روی کار آمدن رییس جدید اینستاگرام.مدیریت جدید تغییرات عمده ای در اینستاگرام  بوجود آورده است . بنا به گزارشهای موثق در چند وقت آینده دیگر کسی قادر نخواهد بود که  تعداد لایکهای  پست دیگران را بداند و تغییرات دیگری از این قبیل.

دوم  عدم آینده نگری 99درصد از سایتهای فروش محصولات اینستاگرام: متاسفانه  مدیران این سایتها   بخاطر کم تجربی  در این زمینه آینده نگری نکرده اند و خود و مشتریانشان را به درد سر انداخته اند بطوری که اکثر قریب به اتفاق آنان از انجام خدمات رسانی به مشتریانشان معزول می باشند و در این بین افراد سود جو با انجام تبلیغات فریب دهنده مثلا فروش فالوور واقعی اینستاگرام به قیمت 5000 تومان و کمتر اقدام به کلاه برداری می نمایند. و حال سوال اینجاست که چکار باید کرد که هم محصولات واقعی اینستاگرام را در کمترین و مطمین ترین زمان ممکن خریداری کنیم و هم در دام افراد سود جو و کلاهبردار نیفتیم؟

و اما جواب: اول از سایتهایی که دارای شماره تلفن شرکت و شماره مدیریت آن ذکر گردیده  محصولات مورد نظر خود را خریداری کنیم و دوم از تعداد کم خریداری کنیم و مطمین شویم سایت مربوطه کلاهبردار نیست.

 کابر گرامی هدف ما از نوشتن این مطلب  به هیچ عنوان تبلیغ سایتمان نبوده و خدای ناکرده قصد توهین به هیچ سایت  دیگری نیست ولی به جرات میتوانیم بگوییم که  در حال حاضر و در آینده تنها سایتی  در ایران هستیم که شرایط فوق را داریم  و تنها سایتی هستیم که در حال حاضر و آینده  محصولات واقعی اینستاگرام را به فروش می رسانیم>