Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/instagra/domains/instagraphi.com/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 چه عواملی باعث ریزش فالوور شما می گردد؟

چه عواملی باعث ریزش فالوور شما می گردد؟


شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صفحه اینستاگرام خود را باز کرده و به ناگهان با ریزش قابل توجهی از فالوورهای خود مواجه شده باشید و نزدیک بوده از تعجب خشکتان بزند . این مشکل بطور روزانه برای صدها و یا شاید هزاران کاربر دیگر نیز پیش می آید. و همگی بدنبال علت آن می گردند. 

اما علت واقعی ریزش فالوور های پیجهای این کاربران  چیست؟

برابر برسیهای بعمل آمده توسط سایت اینستاگرافی روزانه عده کثیری از کاربران اینستاگرام  از مدیران شرکتهای معتبر گرفته تا اشخاص عادی .جهت  پیشبرد اهدافشان اقدام به خرید محصولات اینستاگرام از جمله خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام می نمایند و از آنجاییکه خرید فالوور اینستاگرام بیشترین نقش را در به رسیدن به هدفهای افراد مذکور را دارد اکثرا خواهان خریداری این محصول می باشند. این افراد بطور ندانسته و از روی نا آگاهی در دام برخی از سایتهای سود جو و کلاهبردار گرفتار می گردندو سایتهای مذکور  با انجام تبلیغات فریبنده و قیمت بسیار پایین  فالوور غیر واقعی و فیک را بجای  فالوور واقعی اینستاگرام  به این افراد می فروشند و از آنجاییکه اینستاگرام نسبت به محصولات غیر واقعی و فیک حساسیت زیادی دارد و به نوعی می توان گفت که استفاده از این نوع محصولات از خطوط قرمز اینستاگرام به حساب می آیدجلوی ثبت آنان را گرفته و شروع به کسر کردن آنان و نیز جریمه کابر خاطی با کسر مقدار قابل توجهی  از فالوور های واقعی او برای مرتبه اول می نماید و در صورت تکرار پیج او را برای همیشه مسدود می سازد.

تئصیه سایت اینستاگرافی به شما یاران و همراهان  خوب و گرانقدر  این است که:

1- بهنگام خرید محصولات اینستاگرام خصوصا خرید فالوور اینستاگرام  از سایتهای معتبری که محصولات واقعی اینستاگرام را بفروش می رسانند (ماننداینستاگرافی)  محصول مورد نظر خود را خریداری فرمایید.

2-از شرکتهایی که دارای نماد الکترونیک-آدرس شرکت- شماره تلفن ثابت شرکت و شماره همراه مدیریت شرکت (مانند اینستاگرافی)می باشند محصول مورد نظرتان را خریداری نماییدو صرفا به یک آدرس ایمیل و آدرس تلگرام بسنده نفرمایید. سایتهایی که کلیه مشخصات فوق را دارند کاملا قانونی و معتبر می باشند و اگر در نحوه خدمات رسانی آنان مشکلی پیش آید  شما بتوانید با مراجعه به شرکت و یا برقراری تماس با شرکت مذکور  مشکلتان را برطرف نمایید%