چگونه اعتبار پیج خود را بالا ببریم

  • چگونه اعتبار پیج خود را بالا ببریم

 در دنیای مجازی و در شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام افرادی هستند که بدنبال اعتبار بخشیدن به پیجشان بوده  یا به قول گفتنی میخواهند پیجشان سرآمد تمام پیجها باشد. و در این راه روشهای زیادی از جمله خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام و ....... را امتحان نموده اند ولی به هدفشان نرسیده اند. این افراد غافل از این بوده اند که تمامی محصولات اینستاگرام همانند زنجیری بهم متصل می باشند که اگر یکی از آنها  نباشد سایرین کارامد چندانی ندارند.شما علاوه بر اینکه میبایست تعداد فالوور خود را بصورت واقعی بالا ببرید باید موارد ذیل را هم مد نظر قرار دهید تا صاحب یک پیج معتبر شوید.

1-سعی کنید پروفایلی زیبا و جذاب برای پیجتان درست کنید. شاید60% کاربرانی که پیج شما را در نگاه اول  انتخاب می کنند عامل آن زیبایی و جذابیت پیج شما باشد. پس دارا بودن پروفایل زیبا مساویست با داشتن فالوور بیشتر.

2-بهنگام اشتراک گذاری  پستهایتان  در این راه وسواس زیادی بخرج دهید و زیباترین و بهترین پست را  از میان پستهایتان برای اشتراک گذاری انتخاب  نمایید.

3- به هیچ عنوان از جمع آوری و یا خرید لایک و  ویوسین غافل نشوید که  این دو از ارکان و شاخصه های مهم یک پیج معتبر می باشند. شما هر چه بیشتر بتوانید لایک و ویوسین  برای پست مد نظرتان جمع آوری نمایید به همان اندازه اعتبار پیج خود را بالا  برده اید

 در پایان بسیاری از مشتریان و همراهان همیشگی  و بی شمار اینستاگرافی توانسته اند  با بکار بردن موارد ذکر شده و  را هنماییهای تیم مجرب و متحد این سایت اعتبار پیج خود را افزایش دهند. شما نیز می توانید همانند این عزیزان دارای یک پیج معتبر و موفق شوید و به اهدافتان دست یابید.