چگونه تعداد لایک هایمان را افزایش دهیم

  • چگونه تعداد لایک هایمان را افزایش دهیم

هنگامی که وارد دنیای مجازی می شویم و از بین شبکه های اجتماعی اینستاگرام  را انتخاب میکنیم در بین پستهای بار گذاری شده توسط کاربران اینستاگرام پستهایی به چشممان می خورد که دارای تعداد زیادی لایک می باشند از افراد مشهور گرفته تا کاربران معمولی. طبیعتا شخصیتهای مشهور به خاطر تعداد فا لوور هایشان  و اینکه هوادارانشان را از آخرین وضعیتشان مطلع نمایند اقدام به انتشار  آخرین پستهایشان  در اینستاگرام می کنند و  هوادارنشان پستهایشان را لایک میکنند و این باعث بالا رفتن  تعداد تایکهایشان می شود. اما افراد عاد ی چگونه تعداد لایکشان افزایش پیدا می کند؟

شما می توانید با استفاده از روشهای زیر  لایکهای خود را افزایش دهید:

1-انتخاب زیباترین تصویر: سری به گالری خود بزنید و در بین  تصاویر ذخیره شده در گالریتان بهترین تصویر را انتخاب  نمایید و آن را برای دوستان- مخاطبین و سایر کسانی که شما را می شناسند به اشتراک بگذارید.

2-موقعییت و زمان: اگر خودتان اقدام به عکسبرداری میکنید و از دوربین  گوشیتان برای عکس برداری استفاده می نمایید بایستی مواردی همچون زاویه دوربین- موقعیت و زمان  را جهت گرفتن بهترین عکس در نظر بگیرید این موارد کمک شایانی به شما میکند که با استفاده از موقعیتتان -زمان گرفتن عکس و زاویه دوربین  یکی از بهترین و در عین حال خاطره انگیزترین تصاویر را از خود به اشتراک بگذارید برابر تحقیقات بعمل آمده بهترین ساعت برای بارگذاری پستهای مد نظرتان  از ساعت 2بامداد تا ساعت 17 می باشد.

3- خرید لایک اینستاگرام از سایتهای معتبر: آخرین روش برای بالا بردن تعداد لایکهایتان خرید لایک اینستاگرام از سایتهای  معتبر می باشد. اما سایت معتبر را از کجا بشناسیم؟

سایتهایی که علاوه بر داشتن ایمیل دارای  تلفن ثابت باشند نسبت به سایتهایی که فقط از راه ایمیل با مشتریان خود ارتباط دارند معتبرتر می باشند چون که دسترسی به اینگونه سایتها بسیار سریعتر و راحت تر  از سایتهایست که فقط به یک ایمیل بسنده کرده اند. مشتریان بیشمار اینستاگرافی که سالهاست اقدام به خرید محصولات اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید ویو سین اینستاگرام و سایر محصولات اینستاگرام می نمایند با اتکا به اعتبار سایت اینستاگرافی و رهنمون های تیم مجرب اینستاگرافی خصوصا راهنماییهای دلسوزانه مدرییت سایت آقای رضا فتح الهی به اهدافشان دست یابند و این باعث افتخار ماست . شما نیز میتوانیید با انجام تحقیقات لازم به جمع مشتریان بی شمار اینستاگرافی بپیوندید.