چگونه تیک آبی اینستاگرام را خریداری کنیم

  • چگونه تیک آبی اینستاگرام را خریداری کنیم

 شما به کرار در سایتهای ارایه دهنده محصولات اینستاگرام با کلماتی همچون خرید فالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام-خرید کامنت اینستاگرام-خرید  پیج آماده اینستاگرام -خرید ویو سین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام برخورد نموده اید اما کمتر خرید تیک آبی اینستاگرام را شنیده اید. ما در این مقاله قصد داریم به منظور آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با نشان تایید اینستاگرام یا همان تیک آبی اینستاگرام و نحوه خرید آن مطالبی بشرح ذیل ارایه دهیم.

وقتی وارد دنیای اینستاگرام می شوید به پیجهایی برمی خورید که در کنار پروفایل آنها یک تیک آبی رنگ وجود دارد. این تیک آبی رنگ نشان دهنده به رسمیت شناخته شدن این افراد  از طرف اینستاگرام می باشدکه بخاطر داشتن فالوور واقعی آن هم به تعداد بسیار فراوان و شهرت آنان در زمینه های مختلف به این افراد اعطا گردیده است. حال سوال اینجاست  کسانی  که نه جزء افراد مشهور می باشند و نه دارای فالوور فراوان.چگونه می توانند این نشان تایید اینستاگرام را تصاحب نمایند؟

برابر گزارشات رسیده از رسانه ها و سایتهای معتبر اخیرا این تیک با قیمت 1500 تا 15000 دلار(حدود5 الی 60 میلیون تومان ) در بازارهای سیاه به فروش  می رسد. البته اگر شما جزء افراد خوش شانس باشید و دلال کمتری به پست شما بخورد می توانید این نشان تایید را با پرداخت 5 الی 10 میلیون تومان  بدست بیاورید . گزارشها حکایت از آن دارد که برخی از کارکنان اینستاگرام که در زمینه فعال کردن تیک آبی فعالیت می نمایند نقش بسیار مهمی در فروش نشان تایید اینستاگرام  دارند%