چگونه فالوور فیک را از فالوور واقعی تشخیص دهیم

  • چگونه فالوور فیک را از فالوور واقعی تشخیص دهیم

همه ما برای رسیدن به اهداف و آرزو هایمان در دنیای مجازی خصوصا اینستاگرام  اقدام به جمع آوری یا خرید محصولاتی همچون خرید فالوور اینستاگرام- خرید لایک اینستاگرام- خریدکامنت اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات واقعی اینستاگرام می کنیم و همانطور که می دانیدخرید فالوور اینستاگرام از مهمترین عوامل برای توسعه کسب و کار محسوب می شود. امروزه برخی از سایتهای سودجو و کلاهبردار  با گذاشتن آدرس ایمیل و آدرس تلگرام از این فرصت نهایت استفاده را کرده و فالوورهای غیر واقعی و فیک را بجای فالوور واقعی اینستاگرام به برخی افراد و شرکتها بفروش می رسانند و بعد از گذشت 24ساعت تازه این اشخاص متوجه فیک بودن این فالوورها می شوندو در نهایت  دستشان بجایی نمی رسد. حال اگر قصد خرید هریک از محصولات واقعی اینستاگرام  خصوصا فالوور واقعی اینستاگرام را داریدبایستی اول خصوصیات فالوور واقعی را بدانید و دوما ویزگیهای سایتهای معتبر را باید بشناسید.

فالووری که جمع آوری یا خریداری می کنید باید دارای چهار عامل پروفایل و نام کاربری-پست- فالوورو در آخر عدم ریزش بعد از گذشت 24 ساعت باشد. اگر فالوور خریداری شده توسط شما  شاخصه های بالا را داشت  واقعی می باشدو اگر حتی یکی از این چهار مورد را نداشت بدانید که غیر واقعی و فیک می باشد.

 اما ویژگیهای سایتهای معتبر چیست که با خیالی راحت و آسوده از آن محصول مورد نظرمان را خریداری کنیم؟

سایتهایی که علاوه بر آدرس ایمیل و آدرس تلگرام دارای آدرس شرکت- شماره تلفن ثابت شرکت- نماد الکترونیک و در نهایت دارای شماره همراه مدیریت شرکت (مانند سایت اینستاگرافی) باشند.سایت مطمین و معتبر بشمار می روند. چرا که مشتری در صورتت بروز هر نوع مشکلی سریعا می تواندبا مراجعه حضوری یا برقراری تماس  با سایت مورد نظر نسبت به رفع مشکل خود اقدام نماید%