چگونه یک سلیبریتی موفق شویم

  • چگونه یک سلیبریتی موفق شویم

شما بارها و بارها واژه سلیبریتی را شنیده اید و یا شاید قصد آن داشته باشید که خودتان سلیبریتی شوید ولی نمی دانید از کجا شروع  کنید و چکار ی انجام دهید که یک سلیبریتی موفق شوید. شاید باورش برای شما خیلی سخت بنظر برسد اما در جمع مشتریان بی شمار اینستاگرافی  که سالهاست در زمینه خرید محصولات اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام-خرید لایک اینستاگرام- خرید کامنت اینستاگرام- خرید پیج آماده اینستاگرام- خرید ویوسین اینستاگرام و دیگر محصولات اینستاگرام هستند کسانی که با تلاش و جدیت و کوشش بسیار خود  و استفاده درست و بموقع از این محصولات و راهنمایی های دلسوزانه تیم مجرب و متفکر اینستاگرافی خصوصا مدیریت این سایت آقای رضا فتح الهی موفق شده اند که در جمع بهترین سلیبریتی های ایران قرار گیرند.

واژه  سلیبریتی(celebrtiy)  یک کلمه انگلیسی می باشد  این کلمه به افراد معروف و سر شناس اطلاق  می شود و در ایران نیز  بعلت تمایل کاربران شبکه های اجتماعی به انگلیسی  به این نام خوانده می شود. تمامی دارندگان مشاغل مختلف با توجه به اقتضای فرصت شغلی خود می توانند یک سلیبریتی موفق شوند. شما وقتی نگاهی به اسامی سلیبریتی های دنیا می اندازید اکثر چهره های معروف در مشاغل مختلف مانند ورزشی- سینما- تلویزیون- مدلینگ- توریست و حتی چهره های اجتماعی و سیاسی  و ......را مشاهده می کنید. این اشخاص بخاطر  اتفاقاتی که در زمینه کاریشان  برایشان بوجود می آید اکثر مواقع مورد توجه میلیونها کاربر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تویتر و دیگر رسانه ها قرار می گیرند.

امروزه چهره های محبوب ورزشی- خوانندگان-بازیگران سینما و تلویزیون- برندگان  جوایز اسکار و نوبل و چهره های سیاسی مانند روسای جمهور کشورهای مختلف- و اعضا کابینه دولت بخاطر محبوبیتشان در بین افراد جامعه و داشتن فالوور زیاد مورد توجه خاص اینستاگرام و کاربران آن قرار گرفته و به شاخ اینستا گرام معروف شده اند.

 حال این سوال پیش می آید که غیر از افراد فوق آیا اقشار عادی می توانند سلیبریتی شوند یا نه؟

پاسخ اینستاگرافی به این سوال شما مثبت می باشد. در بین افراد معمولی جامعه با مشاغل عادی مانندیک فرد معلم-یک خیر و نیکوکار -یک رفته گر و غیره افرادی هستند که با رفتار و کردار خود  در زمینه های مختلف توانسته اند مورد توجه بسیاری از کاربران شبکه های قرار گیرند و به قول معروف راه صد ساله را یک شبه طی کرده اند که ما به نمونه های بارزی از این افراد در همین ایران خودمان اشاره می کنیم.

 دکتر صادق زیبا کلام منتقد سیاسی که با نقد های درست و بجا به یک سلیبریتی موفق تبدیل شد. خانم نرگس کلباسی:شیرزن خیر و نیکوکاری که با اعمال نیک خود در ماه رمضان به برنامه ماه عسل احسان علیخانی  دعوت شد و این دعوت باعث مطرح شدن او ابتدا در شبکه سه سیما و بعد از آن اکثر شبکه های اجتماعی شد. و یا آناشید حسینی  که بواسطه بار گذاری تصاویر لاکچری گردی و جنجالهای رسانه ای مورد توجه رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفت و در سال 1397 به جمع سلیبریتیهای ایران پیوست. در پایان شما عزیزان نیز می توانید با الگو قرار دادن این افراد و با پشتکار فراوان یک سلیبریتی موفق شوید.