چگونه یک پروفایل جنجالی بسازیم

  • چگونه یک پروفایل جنجالی بسازیم

شاید این سوال بارها و بارها به ذهن شما خطور کرده باشد که چگونه میتوانم یک پروفایل عالی و جنجالی داشته باشم؟ یا به قول گفتنی چگونه پروفایلم   از همه پروفایلهای دوستان و آشنایانم سرتر باشد؟

سایت اینستاگرافی با تجارب چندین ساله خود در زمینه فروش  فالوور- فروش لایک- فروش کامنت- فروش ممبر تلگرام- فروش پیج آماده- فروش ویو سین و دیگر محصولات اینستاگرام با داشتن تیمی منسجم و آماده در این زمینه تحقیقات بسیاری  نموده و  به این  سوال شما پاسخ می دهد.

اصولا برای داشتن یک پروفایل زیبا و شیک بایستی موارد زیر را رعایت نمایید:

1-عکس خوب و با کیفیت: داشتن یک تصویر خوب و با کیفیت می تواندزمینه یک پروفایل خوب و جنجالی را به همراه داشته باشد.

2-هم خوانی عکس و موضوع: عکس شما بایستی با هدفتان هم خوانی داشته باشدشما یقینا در هر زمینه ای فعالیت می کنید باید تصویری از همان فعالیت را  به نمایش بگذارید.بعنوان مثال یک فرد هنرمند با عکسی با پوشش هنری بهتر دیده میشود تا با پوشش معمولی .

3-بیو گرافی : یک بیو گرافی  کامل و دقیق بدون استفاده از تبلیغ سایت یا محیط مجازی دیگری و این برای اینستاگرام از  اهمیت بالایی برخوردار است و به نوعی می توان گفت  از خطوط قرمز اینستاگرام می باشد.

4-مشخصه بیوگرافی: مشخصات خود را از قبیل نام کاربری و نوع فعالیت و نیز محل  فعا لیت خود را به طور دقیق در پروفایلتان ذکر نمایید.

اگر موارد فوق را دقیقا و موبه مو انجام دهید دارای یک پروفایل  نمونه و جنجالی میشوید. شما عزیزان میتوانید با پیشنهادات و انتقادات بجا و ارزشمند ما را در زمینه هر چه بیشتر و بهتر خدمات اینستاگرام از قبیل افزایش فالوور - افزایش لایک- افزایش  کامنت- افزایش ممبر تلگرام-فروش پیج آماده-افزایش ویوسین و دیگر محصولات اینستا گرام یاری فرمایید.