درباره اینستاگرافی

  • درباره اینستاگرافی

فروشگاه اینترنتی اینستاگرافی در سال 1394 با هدف افزایش سطح ارتباطات در شبکه های اجتماعی آنلاین بخصوص اینستاگرام شروع به فعالیت نمود. اینستاگرافی نماینده یکی از شرگت های خدمت بازاریابی اینترنتی در اروپا می باشد و کلیه خدمات اینستاگرافی بصورت هدفمند در جهت رشد و توسعه کسب و کار کاربران اینترنتی ایرانی در فضای شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام طراحی شده است.

نگاهی به تاریخچه اینستاگرافی

اینستاگرافی چهار سال قبل با عنوان سایت رین فالوز با مدیریت آقای رضا فتح الهی شروع به کار کرد که به علت مشغله کاری ایشان در زمینه سینما و تاتر این سایت با این که در اوج بود بسته شد. بعد از چهار سال تیم رین فالوز سابق و اینستاگرافی فعلی دور هم جمع شده تا قوی تر از قبل خدماتی مثل:خرید فالووراینستاگرام .فروش فالووراینستاگرام .خرید لایک اینستاگرام .فروش لایک اینستاگرام .برای شما مانند بارانی از فالوور بسازیم.خیالتون راحت اینستاگرافی یکی از امن ترین مکان ها برای بچه های ایرونیه که با مزید بر علت قرار دادن خرید و فروش فالوور اینستاگرام دوباره دور هم مثل قبل جمع بشیم و رشد کنیم.راستی یه خبر خوش:

قرعه کشی هفتگی اینستاگرافی

هر جمعه غروب دیگه دلگیر نمیشید چون تیم خودمون برنامه ای برای شما دارد. غروب هر جمعه برای اولین بار در ایران سایت اینستاگرافی با برگزاری مسابقه زیر نظر ادمین سایت اقای رضا فتح الهی که با سرچ نام ایشون به عنوان پایه گذار استند اپ کمدی در ایران هست لایو به مدت نود دقیقه از طریق صفحه شخصی خودش اجرا میکنه و به برنده خوش شانس اون هفته. 10000 فالوور رایگان هدیه می دهد.